Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 29.03.2023
Přesný čas: 07:54 Svátek: Tatana Zítra: Arnošt

SOUSTŘEDĚNÍM NA SLOVENSKU ZAHÁJILI JUDISTÉ PŘÍPRAVU NA SEZONU

článek vytvořen 28. 08. 2013, přečetlo si ho 1055 lidí

Trutnov - Judisté z oddílu Lokomotivy Trutnov zahájili přípravu na turnajovou sezonu 2013 - 2014 mezinárodním soustředěním ve slovenském Kolárovu. Týdenní intenzivní kemp za účasti především maďarských a slovenských klubů měl jako vždy vysokou úroveň.


Tréninky vedli profesionální trenéři od prvního po šestý Dan (stupeň technické vyspělosti). Přítomen byl i maďarský olympionik z Atlanty a Barcelony, který se rovněž zapojil do tréninku a předváděl techniky v Ne Waza (boj na zemi).

Na dva dny se soustředění zúčastnili judisté ze slovenské reprezentace a jeden den i reprezentace Maďarska, kteří před nadcházejícím mistrovství světa v Brazílii využili možnost společného tréninku v kvalitním prostředí kolárovské haly. „Pro naše malé, ale i větší závodníky bylo toto setkání velkým zážitkem a motivací,“ poznamenal trutnovský trenér Robert Gottwald.

Soustředění se zúčastnilo jedenáct závodníků. Dorostenec Tomáš Valenta, starší žák Marek Dvořák, mladší žáci Petr Kudrna a Adam Bohutínský a mláďata Tobiáš Chmelík, Petr Joudal, Vojtěch Vach, Jan Lisý, Matouš Pražák, Matěj Krčmář a Radek Gottwald. O jejich přípravu se kromě Gottwalda starali ještě trenéři František Pilař a Jaroslav Voceďálek.(bog, rgo)
Trutnovinky.cz
Foto: archiv oddílu

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena